Kırılmaz Bardak Nedir?

kırılmaz-bardak-polikarbonat

Kırılmaz bardak en yüksek gıda sınıfı hammaddeden üretilmiş plastik bardak ve kadehler için kullanılan bir tabirdir, web sitemizin sertifikalar bölümünden sertifikalarımızı inceleyebilirsiniz. Tritan gibi farklı plastik cinslerinden üretilen bardak ve kadehlerde kırılmaz bardak olarak adlandırılabilir. Dünyadaki en cam benzeri plastik masaüstü servis ekipmanlarıdır. Birinci sınıf plastik bardaklarımız tam olarak gerçek cam gibi görünür ve hissedilir.

Polikarbonat bardak ve kadehler için kırılmaz bardak tabiri çok kullanılmakla beraber esasen ‘’neredeyse kırılmaz’’ tabirini kullanmak daha doğrudur.

Halka açık mekanlar, restoranlar, açık alanlar, kantinler, havuz başı restoranlar, gece kulüpleri ve kişisel kullanım için pek çok kullanım alanı bulunmaktadır.

Polikarbonat tamamen kırılmazdır ve personel, müşteriler, çocuklar ve toplumun tüm üyeleri için daha yüksek düzeyde güvenlik sağlar. Parklarda, havuzlarda, plajlarda, çatılarda, teknelerde ve her türlü açık alanda güvenle kullanılabilir.

Polikarbonat, cama karşı üstün yalıtım özelliklerine sahiptir, soğuk içecekleri daha soğuk ve sıcak içecekleri daha uzun süre daha sıcak tutar.

Kırılmaz Bardak

Bu tip ürünler için İngilizcede ‘’virtually unbreakable’’ neredeyse kırılmaz tabiri kullanılır ve bu tabir polikarbonat bardakları tanımlamak için daha doğrudur. Polikarbonat kırılmaz bardaklar ve kadehlerle ilgili detaylı bilgiler için Rubikap blog kısmındaki diğer blog yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca Kırılmaz bardaklarımızın kırılmazlık ile ilgili çeşitli testlerinin olduğu videoları youtube kanalımız da görebilirsiniz.

Rubikap polikarbonat masaüstü servis malzemeleri üretiminde alanının uzman ve öncü firmalarındandır.

Rubikap Kırılmaz Bardak