Biz Kimiz

1988’den Bugüne

Üretiyoruz..

Plastiğin Geleceğini Sağlıyoruz..

Metplas A.Ş 1988 mühendislik plastikleri işleme konusunda faaliyetlerine başlamış olup, 1994 den itibaren özellikle polikarbonat masaüstü servis malzemeleri üretiminde uzmanlaşma sürecine girmiştir. Rubikap markası ile bilinen ürünleri yerel ve global ağırlama endüstrisi kullanıcısının taleplerine cevap verecek kalitede, şık, ergonomik, dayanıklı uzun kullanım ömrüne sahip ve ticari işletmeler için son derece ekonomik çözümler ortaya koymaktadır. FDA sertifikalı virgin hammadde kullanımıyla başlayan üretim süreci, her aşamasında ulusal (Tarım Bakanlığı), uluslararası (ISO 22000: 2005) belgeleme kuruluşlarının onayı ve Intertek gibi özel akredite labaratuarların testleriyle rutin olarak denetlenmekte ve belgelendirilmektedir. Günümüzde Rubikap markası, yüzü aşkın ürün çeşidiyle yalnızca ulusal pazarla sınırlı kalmayıp Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde, sektöründe üretimin öncülüğünü ilk günden bu yana elinde bulundurmaktadır.

Yüksek üretim kapasitesiyle ve her zaman dağıtıma hazır milyon adet üzerindeki ürün stoğu ile şirket, kullanıcılarının ihtiyaç ve taleplerine çok süratli bir şekilde cevap verebilmektedir. Buna ek olarak, Metplas A.Ş bünyesinde ayakkabı bakım ürünlerinden oluşan, neredeyse aynı üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliğine sahip Comfy markası da bulunmaktadır.

Metplas A.Ş geçmişte olduğu gibi gelecekte de, farklı, prestijli, estetik, dayanıklı ve ekonomik polikarbonat Rubikap ürün seçenekleriyle kullanıcılarına pratik çözümler sunmayı ilke edinerek yeniliklerine devam edecektir.

Sektörün En Geniş Ürün Çeşiti

 

Metplas A.Ş. Rubikap markası ile hem yurtiçi hem de 65 ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir.

750+

KALIP

 

375+

ÜRÜN

 

65

ÜLKEYE İHRACAT

34

YILLIK TECRÜBE

Maltepe Mh. Hastane Yolu Sk.
No:1 34010 Zeytinburnu
İstanbul – TURKEY

+90 212 567 35 36 [email protected]