Bpa Free
Rubikap

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Plastiğin Geleceğini Sağlıyoruz..

Metplas A.Ş 1988 mühendislik plastikleri işleme konusunda faaliyetlerine başlamış olup, 1994 den itibaren özellikle polikarbonat masaüstü servis malzemeleri üretiminde uzmanlaşma sürecine girmiştir. Rubikap markası ile bilinen ürünleri yerel ve global ağırlama endüstrisi kullanıcısının taleplerine cevap verecek kalitede, şık, ergonomik, dayanıklı uzun kullanım ömrüne sahip ve ticari işletmeler için son derece ekonomik çözümler ortaya koymaktadır. FDA sertifikalı virgin hammadde kullanımıyla başlayan üretim süreci, her aşamasında ulusal (Tarım Bakanlığı), uluslararası (ISO 22000: 2005) belgeleme kuruluşlarının onayı ve Intertek gibi özel akredite labaratuarların testleriyle rutin olarak denetlenmekte ve belgelendirilmektedir. Günümüzde Rubikap markası, yüzü aşkın ürün çeşidiyle yalnızca ulusal pazarla sınırlı kalmayıp Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde, sektöründe üretimin öncülüğünü ilk günden bu yana elinde bulundurmaktadır.

Yüksek üretim kapasitesiyle ve her zaman dağıtıma hazır milyon adet üzerindeki ürün stoğu ile şirket, kullanıcılarının ihtiyaç ve taleplerine çok süratli bir şekilde cevap verebilmektedir. Buna ek olarak, Metplas A.Ş bünyesinde ayakkabı bakım ürünlerinden oluşan, neredeyse aynı üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliğine sahip Comfy markası da bulunmaktadır.

Metplas A.Ş geçmişte olduğu gibi gelecekte de, farklı, prestijli, estetik, dayanıklı ve ekonomik polikarbonat Rubikap ürün seçenekleriyle kullanıcılarına pratik çözümler sunmayı ilke edinerek yeniliklerine devam edecektir.

Crystal Hotels
Cumhurbaşkanlığı
Metro
Mey Diageo
Pernod Ricard
Rixos Hotels
Tui
Tuborg
Carrefour
Çırağan Kempinski
Kuru Kahveci
Mado
Nestle
Özsüt

Devam Ediyoruz

Metplas A.Ş geçmişte olduğu gibi gelecekte de, farklı, prestijli, estetik, dayanıklı ve ekonomik polikarbonat Rubikap ürün seçenekleriyle kullanıcılarına pratik çözümler sunmayı ilke edinerek yeniliklerine devam edecektir.

Since 1988

Kilometre Taşları

1988

Kuruluş.

Establishment.

1994

Türkiyede İlk Polikarbonat Bardak Üretimi.

The First Polycarbonate Drinkware Production in Turkey.

1999

İlk İhracat.

First Export Facilities.

2009

Tek Kullanımlık Ürün Gamı Üretimine Başlandı.

Begining of Production Disposable Range.

2020

6 Kıtada 45 Ülkeye İhracat Kapasitesi. Tek Kullanımlık PLA ve Compostable Üretimine Başlanması.

Export to 45 Country in 6 Continent. Production of PLA and Compostable Items

İstatistikler

Neler Yaptık?
1354Kalıp
1026Ürün
45Ülkeye İhracat
32Yıllık Tecrübe