S.S.S

Sık Sorulan Sorular

 

 
Rubikap ürünlerini nereden satın alabilirim?

Rubikap ürünlerini Türkiye nin pek çok noktasında bulunan bayilerimizden ayrıca online satış kanalı yetkili bayilerimizden temin edebilirsiniz.
Bayilerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Rubikap polikarbonat kırılmaz bardak ve çok kullanımlık masaüstü ekipmanların üretiminde Türkiye de ilk üreticidir. 34 senelik üretim tecrübesine sahip Metplas A.Ş. nin markalarından biridir. Aynı zamanda Rubikap hem çok kullanımlık hem de tek kullanımlık masaüstü ürünlerde geniş ürün yelpazesi ile üretim yapan iki Avrupa firmasından biridir. Türkiye de ise her iki ürün grubunu birden üreten tek firmadır.

Rubikap marka ürünleri satmak bayimiz olmak için mail veya telefon yoluyla satış ekibimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir. bayilerimiz için ayrıca hizmet veren bir b2b sistemimiz bulunmakta ve ürünlerimizle ilgili tüm detayları bu sistem üzerinden takip edebilmektedirler.

 

Tüm ürünlerimize logo baskısı yapılabilir. Logo baskısı çokça yaptığımız ürünlerimiz; kırılmaz polikarbonat bardaklarımız, plastik buz kovalarımız, tek kullanımlık bardak ve gıda kaplarımızdır. Kendi bünyemizde farklı sayıda renk ve ölçülerde baskı yapabilen tampon makinalarımız bulunmaktadır.

Polikarbonat kırılmaz bardaklar çevreye en az zararlı plastik bardaklardır. En yoğun kullanım alanlarında bile defalarca kez ( 2000 – 3000 ) yıkanıp kullanıldığından ve kırılmadığından bu süre zarfında kırılıcak cam bardaklar veya kullanılıp atılacak karton bardaklar ile kıyaslandığında en çevre dostu üründür. Tüm plastik ürünlerde olduğu gibi bilinçli kullanıldığında kesinlikle çevre dostudur diyebiliriz.

Ürettiğimiz tüm tek kullanımlık bardak, kadeh, tabak ve tatlı kapları polistiren ve polipropilen hammaddelerin gıdaya uygun tiplerinden üretilmektedir. Tüm ürünlerimize ait İntertek test raporlarını sitemizde bulabilirisiniz. Tek kullanımlık bardak gibi ürünlerde satın alma yaparken sertifikalara sahip ve bakanlık izinlerini almış firmalardan almaya gayret ediniz.

Evet Rubikap marka kırılmaz polikarbonat ve tritan bardaklar yıkanabilir ürünlerdir. Endüstriyel veya ev tipi bulaşık makinelerinde yıkanmasını önermekteyiz. Ürünler kullanım şartlarına göre 2000 ile 3000 yıkama arası dayanıklılık göstermektedir.

Maltepe Mh. Hastane Yolu Sk.
No:1 34010 Zeytinburnu
İstanbul – TURKEY

+90 212 567 35 36 [email protected]