HAKKIMIZDA

​Metplas A.S 1988 yılında mühendislik plastikleri isleme konusunda faaliyetlerine baslamıs olup, 1994 den itibaren özellikle polikarbonat masaüstü servis malzemeleri üretiminde uzmanlasma sürecine girmistir. Rubikap markası ile bilinen ürünleri, yerel ve global agırlama endüstrisi kullanıcısının taleplerine cevap verecek kalitede, sık, ergonomik, dayanıklı, uzun kullanım ömrüne sahip ve ticari isletmeler için son derece ekonomik çözümler ortaya koymaktadır. FDA sertifikalı virgin hammadde kullanımıyla baslayan üretim süreci, her asamasında ulusal (Tarım Bakanlıgı), uluslararası (ISO 22000: 2005) belgeleme kuruluslarının onayı ve Intertek gibi özel akredite labaratuarların testleriyle rutin olarak denetlenmekte ve belgelendirilmektedir. Günümüzde Rubikap markası, yüzü askın ürün çesidiyle yalnızca ulusal pazarla sınırlı kalmayıp Avrupa, Ortadogu ve Kuzey Afrika bölgesinde, sektöründe üretimin öncülügünü ilk günden bu yana elinde bulundurmaktadır.

Yüksek üretim kapasitesiyle ve her zaman dagıtıma hazır milyon adet üzerindeki ürün stogu ile sirket, kullanıcılarının ihtiyaç ve taleplerine çok süratli bir sekilde cevap verebilmektedir. Buna ek olarak, Metplas A.S bünyesinde ayakabı bakım ürünlerinden olusan, neredeyse aynı üretim kapasitesi ve ürün çesitliligine sahip Comfy markası da bulunmaktadır.

Metplas A.S geçmiste oldugu gibi gelecekte de, farklı, prestijli, estetik, dayanıklı ve ekonomik polikarbonat Rubikap ürün seçenekleriyle kullanıcılarına pratik çözümler sunmayı ilke edinerek yeniliklerine devam edecektir.